1

Intermittent YQL Query Failures

Over the last few days, we have been noticing quite a few YQL query failures. Diagnostics report the following, but this is only on random calls:

description":"query alias prefix: 'Feedname' name: 'Feed' not found."}}

(actual names removed)

The query alias exists in the console and tests out fine approximately 50% of the time. Is anyone else experiencing this? Is there any other channel for service status to check for issues/SLA metrics? The lack of support is really frustrating.

by
6 Replies
  • After nearly another 24 hours, the same issue exists. No proper support channels whatsoever. Ridiculous. Then again, the YQL blog hasn't been touched in over 6 months.

0
  • Maybe if I was interested in attending a Hadoop conference, they'd pay attention to me. Looks like it's time to abandon the YDN and move on.

0
  • Yea, we're having similar problems. I'd pay for the service if I could get it to work.

0
  • Same here, and it's now the middle of June..

0
  • Same problem...

0
  • BİOENERJİ EĞİTİMİ

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ VE EĞİTİMLERİMİZ

Tüm halkımız alternatif tıp felsefesi eğitimlerine katılmak için aşağıdaki numaralardan randevu alabilirler.

Eğitimler birebir olarak metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani tarafından profesyonel olarak, hızlandırılmış (14–16 saat)plan ve programlar dâhilinde international special metaphysics academy ruhsal ve kişisel gelişim merkezli, her ders için özel 2 sertifikalı olarak verilmektedir. Eğitimler birebir olduğundan karşılıklı olarak anlaşılan tarihte derslere girebilirsiniz. Her insanın farklı yetenekleri ve eğilimleri olduğundan grup eğitimleri profesyonel anlayış gereği ayrıca konuya hâkimiyet noktasındaki farklılıklar nedeniyle, grup eğitimleri verilmemektedir.

Grup eğitimleri almak isteyenler ise eğitim alacakları konuda fikir birliğine kavuştuktan sonra gruplarını kendileri kurarak eğitimlere katılabilirler. Her zaman ve her tarihte Cumartesi-pazar dâhil olmak üzere, sabah-gündüz ve akşam demeden profesyonel eğitimler mevcuttur. Profesyonellik gereği eğitimlerde yaş sınırı veya statü farkı kesinlikle yoktur. Her kesimden, her türlü insanlar eğitimleri eşit bir şekilde kişisel ve ruhsal gelişim bazında alabilirler. Merkezimiz İstanbul kadıköy dedir. Birebir alternatif tıp ve felsefeleri dersleri almak isteyenler için 4 seçenek yer almaktadır. 1.İstanbul Kadıköy merkezimde eğitimlere katılabilirsiniz. 2.Türkiye de bulunduğunuz şehre kendimiz gelerek 2 günde eğitim alabilirsiniz. 3.Online üzeri(msn) aracılığıyla görüntülü olarak uzaktan da eğitim alabilirsiniz.(Amerika-Avrupa-Kıbrıs-Türkiye) INTERNATIONAL METAPHSICS ACADEMY . RANDEVU ALMAK İÇİN: TEL: 0216 449 4561

<<Adres:Org.>>Şahap Gürler Cd.Rasim Paşa Mah.Deniz Otel yönü,Nautilus-Carrefour yolu,Yaşam Eczanesi üstü,Orhan Apt: No:30 -Kadıköy-İSTANBUL

0

Recent Posts

in YQL